KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Promosyon Kalem Çeşitleri Özellikleri

Kurumunuzun reklamını yapmanız konusunda yardımcı olacak şık kurşun ve tükenmez kalem çeşitlerine yer verilmiştir. Promosyon kalemler kategorisinde ister kurşun isterseniz de tükenmez kalem çeşitlerini sipariş edebilirsiniz. Geri dönüşümlü promosyon tükenmez kalemler, işletmelerin en çok sipariş ettiği ürünlerden biridir. Müşterilerinizin aklında yer etmeniz ve markalaşmanızı sağlamak adına promosyon baskılı kalemlere başvurabilirsiniz.

Geri dönüşümlü promosyon tükenmez kalemler müşterilerinize dağıttığınız zaman, isminizin geniş kesimlere yayılmasını sağlamış olursunuz. Tohumlu geri dönüşümlü promosyon kalem çeşitlerini kategorimizde bularak inceleyebilirsiniz.

Promosyon Kalem Çeşitleri Özellikleri

promosyon kalemler son derece çeşitlidir. Buna göre istediğiniz promosyon kalemler bularak hızlı bir şekilde siparişlerinizi vermeye başlayabilirsiniz. Firmanızın logosunu promosyon kalemlerde olmasını talep edebilirsiniz. Tükenmez veya kurşun kalemlerde yer alan logonuz, kurumsal kimliğe erişmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

Tohumlu, geri dönüşümlü, baskılı, kurşun ve tükenmez kalem olmak üzere pek çok farklı çeşitlerini bir arada bulmanız mümkündür. Yazı yazma işlevini sorunsuz şekilde yerine getiren bu kalemler, en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden biri olmayı başarıyor.

Geri Dönüşümlü Promosyon Tohumlu Kalem ve Fiyatları

Promosyon kalem kategorimiz içerisinde istediğiniz özel ve şık tasarımlı modeller yer almaktadır. Firmaların en çok tercih ettiklerinden biri olan tohumlu geri dönüşümlü promosyon kalem, uç bölgesi kolayca yazı yazma işlevini sağlamaktadır. Üstelik bu ürünün en güzel taraflarından biri kullanımı bitmiş olsa bile yeniden kullanabilmek üzere, geri dönüşüme gönderebiliyorsunuz. Ürünün bir yandan geri dönüşümlü bir yandan da tohumlu olması, cezbecilik yönünün daha fazla artmasına neden olmaktadır.

Baskılı tükenmez kalemler yer almakla birlikte isteyen firmalarda geri dönüşüm özelliğine sahip olan baskılı kurşun kalemler promosyonuna başvurabilir.

Promosyon Şık ve Kaliteli Kalemler

Kaliteli malzemelere başvurularak tasarlanmış olan promosyon kalemlerle, müşterilerinizin hafızasında yer etmeye başlayabilirsiniz. Binbir çeşitli baskılı tükenmez kalemler ile artık markanızı duyurmaya başlayabilirsiniz. Tükenmez kalem istemeyip kurşun kalem de markanızı ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu isteklerinize uygun olarak baskılı kurşun kalemler de sunulmaktadır.

Doğa dostu olan geri dönüşüm özelliğine sahip olan promosyon kalemle4rimizi siz değerli firmalara özel olarak sunmaktayız. Tohumlu naturel kurşun promosyon kalem modellerimizi kategorimizde bulabilirsiniz. Farklı farklı tasarımlara sahip kurşun kalem kategorimizde, tohumlu naturel kurşun promosyon kalem çeşidini bulmanız mümkün. 

Tohumlu Naturel Kurşun KalemÇevre DostuÇAM TOHUMLU19-10-2023 09:06:50..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Tohumlu Geri Dönüşümlü Tükenmez KalemÇevre DostuÇAM TOHUMLU19-10-2023 09:06:50..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)