KATEGORİLER
Alışveriş Sepetiniz

Not Kullanım Alanları

Günlük yaşamın her evresinde yapışkan notlar kullanılmaktadır. Özellikle öğrenciler ve firmalar her aşamada kullanım sağlamaktır. Ülke genelinde çok kullanım alanına sahip olduğu için satış rakamları fazladır. Kullanım alanı fazla olan yapışkanlı notluklar ve renkli yapışkanlı notluklar en fazla tercih edilenlerdendir. Bazı firmalar toplu alımlarda promosyon yapışkan notluklar satışı sunmaktadır. Her kesimin ihtiyacı ve talebine göre sipariş türü farklılık gösterebilmektedir. Baskılı notluklar tercih edilebileceği gibi baskısız yapışkanlı notluklar da tercih edilmektedir.

Not Kullanım Alanları

Yapışkanlı notlar; her kesim tarafından aktif hayatta kullanılmaya devam etmektedir. Özellikle önemli şeyleri not almak isteyen insanlar tarafından yapışkanlı notluklar ve renkli yapışkanlı notluklar yoğun ilgi görmektedir. Unutkanlık yaşayan insanlar için hayatı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Bu sayede unutulan bilgiler not alınarak kalıcı hale gelmektedir. Öğrenciler, öğrenim hayatları boyunca not tutmak zorundadır. Baskılı yapışkanlı notluklar ve baskısız yapışkanlı notluklar okul hayatı boyunca tercih edilen notluk türleridir.

Firmalarda Not Kullanımı

Kurumsal firmalar, yoğun iş hayatı içerisinde notlar alarak iş yükünü azaltmaya çalışmaktadır. Gün içerisinde bazen bir telefon numarası bazen de önemli işleri hatırlatmak için kullanmaktadır. Kurumsal firmalar genellikle üzerinde şirket logosu bulunan promosyon yapışkan notluklar tercih etmektedir. Toplu alımlarda ve siparişlerde fiyatta indirim ya da promosyon ürünler almak mümkündür. Firmalar baskılı yapışkanlı notluklar ile şirket reklamını yapma imkanına da sahiptir. Şirket isminin ve logosunun bulunduğu notluklar daha yoğun tercih edilmektedir.

Notluk Üretimi Yapan Firmalar

Türkiye, not kağıdı ve notluk üretiminin yoğun olduğu bir piyasaya sahiptir. Teknoloji ve sanayinin gelişmesi ile talep de her geçen gün atmaya devam etmektedir. Firmalar ve şirketlerin sayısı arttıkça, talebi karşılamak için notluk üreten firmalar da artmaya devam etmektedir. Türkiye pazarında hizmet veren gcpromosyon ilk akla gelecek firma olmaktadır. Firma, müşteri memnuniyeti ve üretim kalitesi ile rakiplerine fark yaratmaktadır.

Gcpromosyon uzun zamandır internet üzerinden satış yapmaktadır. Firma güvenilir ve isteğe uygun siparişleri ile tercih sebebi olmaktadır. Toplu siparişlerde promosyon ya da indirim seçenekleri sunmaktadır. Günümüz pazarında aktif üretim ve satışa devam etmektedir. 

Yapışkanlı NotlukEbat: 13x8.5x1.8 cm - 100 YaprakTERMO DERİ - SICAK BASKIYA UYGUNDUR19-10-2023 09:06:50..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Yapışkanlı NotlukEbat: 23x10.5x1.8 cm - 100 YaprakTERMO DERİ - SICAK BASKIYA UYGUNDUR19-10-2023 09:06:50..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)