Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

AK-E-21 Bluetooth (Kablosuz) Kulaklık

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

TEKLİ BLUETOOTH KULAKLIK .....

AK-T-1 Tekli Bluetooth Kulaklık

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

Promosyon Kulaklıklar için baskı fiyatlarımız;   Lazer Baskı:   150 TL : 100 –.....

AK-T-2 Çiftli Bluetooth Kulaklık

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

Promosyon Kulaklıklar için baskı fiyatlarımız;   Lazer Baskı:   150 TL : 100 –.....

Kulaklıklar

Gcpromosyon.com geniş kargo ağı ve ürün yelpazesi ile sizlere her durumda yardımcı olmaktadır. Ara yüzü sade ve anlaşılır olmasına rağmen çeşitlilik bakımından son derece zengindir. Anlaşmalı kargolar ile ürünler en kısa sürede güvenle ulaştırılır. 0212 417 80 05 numarasını kullanarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. 2009 yılından bu yana 12 yıllık deneyime sahip Gcpromosyon.com ile tüm matbaa, anahtarlık, çakmak otomobil ürünlerini ve promosyon kablosuz kulaklıklar anında sepete eklenerek sipariş edilebilir

Baskılı ürünler

Baskılı promosyon ürünleri kaliteli bir işçilik ile yapılmaktadır. Baskılı promosyon ürünleri bardaklardan kalemlere, özel ajandalardan çakmaklara kadar geniş ürün seçenekleri ile baskı yapılmaktadır. İster reklamlar için ister kişisel olarak ürün baskı siparişi verilebilmektedir. Logolu baskılı promosyon bluetooth kulaklık benzeri ürünler gibi teknolojik ürünlere de baskı yapılmaktadır. Her ürün için farklı ve özel baskı teknikleri ile baskının kaliteli olacağı şekilde uygulanması sağlanmaktadır. Uygun fiyatlar ile en kısa sürede özel baskılı ürünlere sahip olunmaktadır. Gcpromosyon ile alışveriş yapmak kolay ve güvenlidir.

Logolar

Logo bir firma için olmazsa olmaz reklam aracıdır. Firmanın her türlü özelliğini küçük ve etkili bir biçimde logolarda yansıtmak gerekir. Aynı zamanda logolar canlı ve göz alıcı olmalıdır. Bu nedenle logo yaptırılacak yere dikkat edilmelidir. Logo yapımında Gcpromosyon.com çalışanları son derece titiz davranmakta ve ürünleri en uygun malzemeler ile yapmaktadır. Bu nedenle saat, takvim, çakmak, kalem gibi logo basımı yapılan ürünleri gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

Kablosuz kulaklıklar

Gcpromosyon.com ile onlarca farklı şeklide ve kendi zevklerinize uygun kablosuz kulaklıklar temin edilebilir. Promosyon kablosuz kulaklıklar sipariş ederken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle kulaklığın kalitesi ve ürün içeriğine göre kulaklık seçilmektedir. Sitemizde her bütçeye uygun kulaklıklar mevcuttur. Logolu baskılı promosyon bluetooth kulaklık gibi ürünlere erişmek için size uygun olan ürün seçildikten sonra kaç adet ve hangi baskı türünün kullanılmasını istediğinizi belirtebilirsiniz.

Firma logolu kulaklık promosyon ürünleri için 3 farklı baskı tekniği kullanılmaktadır. Firma logolu kulaklık promosyon ürünleri için kullanılan baskı teknikleri şunlardır; lazer baskı, tampon baskı ve UV baskı. Detaylı fiyat bilgisi adet ve baskı seçimi yapıldıktan sonra sepet kısmında görünmektedir. Logolu kulaklıklar için uzman kişiler ve fiyatları ile Gcpromosyon.com hizmetinizdedir.

Metal Anahtarlıklar Promosyon Ürünlerini Görmek İçin Tıklayın