Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

AK-3408 Konteyner Kalemlik

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

KONTEYNER KALEMLİK Ebat: 10.5X13X3.5 cm .....

AK-957 Plastik Kalemlik

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

PVC - AKRİLİK KALEMLİK Ebat: 7.8X10.3 cm .....

AK-958 Plastik Kalemlik

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

PVC KALEMLİK Ebat: 10X8.8 cm .....

Kalemlikler

Kurumsal çözümler sunacak olan promosyon plastik kalemlikler, şık bir şekilde tasarlanmıştır. Kalemlikler üzerinde firmanızın logosu yer alacaktır. İyi bir reklam aracı olduğundan dolayı artık firmalarda reklam faaliyetlerini yürütmek adına promosyon plastik kalemlikler yoluna başvurmaktadır. Promosyon plastik kalemlikler, masa üstünde sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Böylece müşterilerinizin gözünde kurumsal bir görüntü çizmenize yardımcı olur. Baskılı promosyon kalemliklerin farklı farklı tasarımlarına yer verilmiştir. Buna göre istediğiniz model ve renk yelpazesine sahip olan kalemlikleri sipariş edebilirsiniz.

Baskılı Promosyon Kalemlikler Fiyatları

Markanıza değer katma konusunda fayda sağlayacak en güzel tasarıma sahip promosyon plastik kalemliklere başvurabilirsiniz. Baskılı promosyon plastik kalemlik sayesinde artık insanların sizi daha iyi şekilde tanımasını sağlamış olursunuz. Ahşap, metal, plastik gibi. birçok farklı kalemlik seçeneklerine yer verilmiştir. Kalemlikler üzerinde yer alacak olan logonuz, firma reklamlarınızı etkin şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır.

Baskılı promosyon plastik kalemlik oldukça dayanıklıdır. Uzun ömürlü bir özelliğe sahip olmasından dolayı gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Uzun yıllar boyunca firma reklamlarınızı yapmanız için, logolu plastik kalemlikler yardımcınız olacaktır.

Logonuzu Yansıtacak Şık Kalemlikler

Masalarda artık markanızı temsil edecek olan en şık logolu plastik kalemlikler için siparişlerinizi verebilirsiniz. Kalemlikleriniz tamamen kaliteli malzemelerden özel şekilde hazırlanmıştır. Kullanıcılara asla bir zararı dokunmayan güvenilir ve bir o kadar da şık ürünlerdir. Uygun fiyat aralıklarında siz değerli işletmelere özel sunulmaktadır. İşletmeniz için kurumsal bir katkı sağlayacak olan firma baskılı promosyon ürünler için doğru yerdesiniz.

Promosyon ürün kategorimizi her geçen gün daha fazla çoğaltmaktayız. Sadece promosyon kalemliklere yer verilmez. Aynı zamanda anahtarlık, kupa bardağı, kalem gibi daha pek çok promosyon ürün seçenekleri yer alır. Firma baskılı promosyon ürünler, sipariş sonrasında hızlı teslimat güvencesi ile ulaştırılmaktadır. Üstelik istediğiniz adet sayısınca artık promosyon ürün siparişlerinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Firma Baskılı Kalemlik Modelleri

Logo baskılı promosyon kalemlikler ile artık reklam faaliyetlerinizi başarılı şekilde yürütmenize yardımcı olunmaktadır. Kalemlikler içerisine birçok kalem ve benzeri ürün grupları koyulabilir. Logo baskılı promosyon kalemlikler çok amaçlı bir kullanıma sahiptir.

Kalemlik Çeşitleri

- Konteyner Kalemlik

- Plastik Kalemlik

Plastik Kalemler Promosyon Ürünlerini Görmek İçin Tıklayın