Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

AK-1700 Kristal Lüks Masa Seti

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

KRİSTAL LÜKS MASA SETİ Ebat: 12X30 cm .....

AK-2011 Lüks Masa Saati

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

LÜKS MASA SAATİ Ebat: 21.8X7.5X21.10 cm .....

AK-2013 Lüks Masa Seti

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

LÜKS MASA SAATİ Ebat: 23.3X19 cm .....

AK-2024 Lüks Ahşap Masa Seti

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

LÜKS AHŞAP MASA SETİ Ebat: 30X20X14 cm .....

AK-2035 Lüks Ahşap Masa Seti

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

LÜKS AHŞAP MASA SETİ Ebat: 40X20X13 cm .....

AK-2036 Lüks Ahşap Masa Seti

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

LÜKS AHŞAP MASA SETİ  Ebat: 36X20X12 cm   .....

AK-2060 Lüks Ahşap Masa Seti

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

LÜKS AHŞAP MASA SETİ Ebat: 40X20X18 cm   .....

0

MERMER KAİDELİ KALEMLİK Ebat: 21.8X10.5 cm .....

AK-KRS-2135-KRS-2135-Kristal Lüks Masa Seti

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

KRİSTAL LÜKS MASA SETİ Ebat: 10X25 cm .....

VIP Lüks Masa Setleri

Masa modern bireyin günlük yaşantısının bir parçası haline gelmiştir. Masanın birçok ortamda kullanılabilir. Farklı işlevlere sahip olduğu için oldukça talep görmektedir. Evde, iş yerinde, okulda, otelde veya sokak ortasında bile karşımıza çıkan bir nesnedir. Bu nesnenin işlevselliği kadar modelleri de çeşitlilik ortaya koyar. Ahşap masa modeli buna örnek verilebilir.

Ahşap Promosyon Çeşitleri

Masa üretimi esnasında pek çok farklı malzeme kullanılabilir. Metal, plastik veya doğal ağaç bu malzemelerden sayılabilir. İnsanlar genellikle ahşap dokulu masaları tercih etmektedirler. Nedeni ise, ortama doğal bir hava katmalarıdır. Ahşap masa üretiminde kullanılan doğal ağaç malzemesi, kişinin pozitif bir enerjiye sahip olmasına da katkı sağlar.

Doğal ağaçtan meydana getirilen masalar yemek odası, salon veya çalışma odası için alınabilir. Tercih edilen bu masa çeşidi özenli bir bakıma ihtiyaç duyar. Diğer masalara oranla doğal içerikli olduğundan, dokusu hassas özelliktedir.

Ahşap masa, doğal yağlar ile donatılarak korumaya alınmaya çalışılır. Ancak bu eşyayı kullanan kişinin yine de dikkat etmesi gerekir. Masalar set halinde satılabilmektedir. Bunlar arasında baskılı lüks masa setleri yahut logolu lüks ahşap masa setleri yer alır. Ayrıca lüks promosyon masa setleri ve firma logolu lüks ahşap masa setleri bulmak mümkündür. Tüm bunlara ek olarak promosyon vip lüks setler de mevcuttur.

Promosyon ve Logolu Ahşap Ürünler

Masa ve benzeri nesneleri üreten firmalar, logoya önem verirler. Çünkü bu nesnelerin kalitesini ve tarzını ortaya koyan şey, logonun kendisidir. Dolayısıyla masaların herhangi bir yerinde logoya rastlanabilir. Burada firma logolu lüks ahşap masa setleri veya logolu lüks ahşap masa setleri devreye girer.

Bir nesnenin üretiminde eşyanın türüne uygun baskı teknikleri kullanılır. Bu durumda baskılı lüks masa setleri ortaya çıkar. Firma meydana getirdiği ürünün reklamını yapmak ister. Bunun adına lüks promosyon masa setleri ve hatta promosyon vip lüks setler de hediye etmektedir.

Ahşap Promosyon Setleri

Kişi doğal ağaç kullanılarak meydana getirilen ahşap masa tercih ediyorsa, bilmesi gereken şeyler vardır. Masa ahşap olduğu için üzerine dökülen suyu emebilmekte ve içine hapsedebilmektedir. Dolayısıyla masaya su veya yemek artığı değdiğinde anında silinmelidir. Aksi taktirde leke olma ihtimali doğar.

VIP Lüks Masa Seti Çeşitleri

- Kristal Lüks Masa Seti

- Lüks Masa Seti 

- Lüks Ahşap Masa Seti

- Tükenmez Masa Kalemi - Mermer Zeminli

Metal Anahtarlıklar Promosyon Ürünlerini Görmek İçin Tıklayın