Liste Görünüm: Tablo
Sırala:
Göster:

AK-1020 Termo Deri Ajanda

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

TERMO DERİ AJANDA EBAT: 17X24 cm .....

AK-1220 Gizli Spiralli Termo Deri Ajanda

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

GİZLİ SPİRALLİ TERMO DERİ AJANDA EBAT: 17X24 cm .....

AK-370 Termo Deri Ajanda 17X24 Cm

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

AK-370 TERMO DERİ NOT DEFTERİ EBAT: 13X21 cm .....

AK-371 Termo (Mınk) Deri Ajanda (17 X 24 Cm)

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

AK-371 TERMO DERİ AJANDA EBAT: 17X24 cm .....

AK-372 Termo (Mınk) Deri Ajanda (17 X 24 Cm)

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

AK-372 TERMO DERİ AJANDA EBAT: 17X24 cm .....

AK-375 Termo (Mınk) Deri Ajanda (13 X 21 Cm)

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

AK-375 TERMO DERİ AJANDA EBAT: 13X21 cm .....

AK-376 Termo Deri Ajanda (17X24 Cm )

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

AK-376 TERMO DERİ AJANDA EBAT: 17X24 cm .....

AK-396 Termo Deri Ajanda (17 X 24 Cm)

Fiyat Alınız KDVsiz: 0.00TL
0

TERMO DERİ AJANDA EBAT: 17X24 cm .....

Ajandalar

Ajanda, temel olarak bir şeyleri yazarak not etmek için kullanılan bir araçtır. Yazının icadından itibaren ihtiyaç duyulan bir yöntem olmuştur. Bir şeyleri yazıya dökmek ya da not almak sürekli olarak yapılan bir eylemdir. Bu yüzdendir ki ajandalar satış ve kullanım olarak yüksek rakamlara ulaşmaktadır. Bu da ülkemizde üretiminin yaygın olarak yapılması normaldir. Bir çok ajanda imalatı yapan firmalar bulunmaktadır. Ancak Türkiye piyasasında gcpromosyon firması büyük bir yer tutmaktadır. Sitede birçok ucuz ajanda ve promosyonlu ürünler, kurumsal firmalara ajanda ve yıl sonu ajandaları satılmaktadır.

Ajanda Kullanım Alanları

Ajanda her türlü kullanım şekline sahiptir. Bir öğrenci için not defteri olarak kullanılırken bir şirket için plan defteri olarak kullanılabilmektedir. Şirketler için marka ve logo bulunan baskılı ajanda üretimi yapılmaktadır. Yerli üretim yapan gcpromosyon sitesi baskılı ajanda fiyatları ile öne çıkmaktadır. Bu sayede baskılı ajanda promosyon fiyatlarıyla sahip olunmaktadır. Hem kaliteli bir ajanda hem de ucuz ajanda sahibi olmak mümkündür.

Ajanda Çeşitleri

Bir diğer kullanım alanı ise hediye olarak ya da kişisel kullanım içindir. İstek üzerine kişilere özel ajanda üretimi de yaygın olarak görülmektedir. Bu sayede kaliteli ve akılda kalıcı bir hediye alınmış olunmaktadır.

Şirket ve kişilerin kullanımına uygun tarihli ajanda üretimi de mevcuttur. Bir yılık planın bulunduğu ajandalar, yıl sonu ajandaları olarak adlandırılmaktadır.

Büyük ve kurumsal firmalar, kullanım ya da promosyon ürünleri olarak ajanda bastırmaktadır. Firmanın reklamı yapılmaktadır. Ekonomik olarak da baskılı ajanda promosyon yapılan bir üründür. Ajanda üretiminde kurumsal firmalara ajanda üretimi büyük yer tutmaktadır. Bu konuda gcpromosyon toplu alımlarda  uygun fiyatlara ajanda temini yapmaktadır.

Günlük yazmak için kullanılan ajandalar ise tarih olmasından dolayı kullanıma çok uygundur. Günü gününe not alan ya da günlük olayları ölümsüzleştiren kişiler için kullanıma uygundur.

Ajanda Fiyatları

Kullanım alanına göre ajanda fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Bu konuda önemli olan noktalar bulunmaktadır. Ajanda fiyatlarında belirleyici olan hususların başında alınacak adet sayısı gelmektedir. Kişilere özel ajanda ve baskılı ajanda fiyatları diğer ajandalara göre daha pahalı olmaktadır. Toplu alımlarda promosyon ürünleri ve uygun fiyatlara ajanda bulmak mümkündür. Firma senelerdir güvenle ajanda imalatı yapmaktadır.

Marka ve firmanın tanıtımını yapmak adına promosyon ürünleri her daim etkili bir yere sahip olmuştur. Her talebe uygun ölçülerde ve görsellikte tasarlanan promosyon ajandalar, en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Özgün tasarımlar ile hazırlanmakta olan promosyon ajanda modelleri firmanızın kurumsal kimliğini en iyi şekilde temsil etmektedir.

Birinci sınıf kaliteye sahip olan promosyon ajanda not defteri tasarımları kişiye özel olarak hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Birçok farklı renk alternatifinin yer aldığı promosyon ajanda tasarımları, her kesim tarafından kullanılabilir özelliğe sahiptir. Özel baskı teknikleri kullanılarak tasarlanmakta olan promosyon ajanda not defteri modelleri, ekonomik olması nedeni ile de dikkat çekmektedir.

 Müşteri memnuniyeti odaklı tasarladığımız promosyon ajanda not defteri modellerimiz en hızlı şekilde adreslerinize gönderilmektedir.

Ajandanın Kullanmanın Önemi

  - Zaman Yönetimi Kontrolü

  - Planlama Beceresi

  - Unutkanlık Azalması

  - Aktif Üretkenlik Sağlaması

  - Stres ve Öfke Azalması

Ajanda Neden Kullanılır ?

 Ajandanın her sayfasında gün, hafta, ay, yıl gibi bilgiler vardır. Bu bilgiler sayesinde her güne dair plan yapılabilmesini sağlar. Ajandanın asıl amacı günlere göre plan yapmak veya gelecekteki günlerin planını önceden yapmak içinde kullanılabilir. Ajandanın diğer yaygın isimlerinden biride "plan defteri" olarak da bilinir. Planlama veya kayıt tutmak gibi amaçların dışında da kullanılabilir ve tarih gibi pek birçok daha özelliği sayesinde diğer defterlere göre daha kullanışlıdır.

Plastik Kalemler Promosyon Ürünlerini Görmek İçin Tıklayın